Paylaş
Aşağa gitmek
Admin
Mesaj Sayısı : 10
Kayıt tarihi : 27/06/18
Kullanıcı profilini görhttp://tanitim.yetkinforum.com

Ses yalıtımı sorununuz mu var çözüm www.sesyalitimsungerleri.com

Bir Perş. Tem. 05, 2018 11:57 am
Web Sitenin ismi : www.sesyalitimsungerleri.com

Site ile ilgili Başlık : Ses yalıtımı sorununuz mu var çözüm www.sesyalitimsungerleri.com

Sitenin Yayın hayatına başlamış olduğu tarih : Aralık 2010

Firma adı : Emin Akustik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Site hakkında Tanıtım mesajı : Merhabalar herkese. Sizlere buğün binlerce müşterisine memnuniyet ile hizmet veren Emin Akustik firmasının internet adresinden bahsetmek istiyorum. ses yalıtımı yapan ve ses yalıtım malzemeleri satan firmanın www.sesyalitimsungerleri.com web adresinde yok yok. İç ve dış ortam kaynaklı sesleri ve gürültüleri yok etmek için müşterilerine test edilmiş, sertifika sahibi ve yanmazlık, antibakteriyel olma gibi özelliklere sahip ürünler sunuyor. Ayrıca www.sesyalitimsungerleri.com internet adresin tavan, duvar, zemin yüzeylerine nasıl ses izolasyonu yapabileceğiniz ayrıtı olarak ses izolasyon malzemeleri internet adresinde anlatılıyor. Ayrıca sitede stüdyo, tiyatro, sinema, konferans salonu, fabrika, ofis, çağrı merkezi, kafeterya, kafe gibi mekanlara nasıl ses yalıtım uygulaması yapıldığından ve gereken malzeme, ürünler hakkında herşey açık ve detaylı olarak anlatılmış.

Yumurta sünger ses yalıtımında en sık tercih edilen akustik sünger çeşitidir. Bu ürünü temin etmek için yapmanız gereken hemen firmanın www.sesyalitimsungerleri.com İnternet adresine gitmek ve buradan firma yetkilileri ile irtibat kurmak olmalıdır.

Piramit sünger , bondex sünger, ses yalıtım bariyeri gibi pek çok akustik sünger ve daha fazla ses yalıtım ürünleri ihtiyacınızı güvenli ve hızlı bir şekilde, aynı gün kargo sağlıyor ve profesyoneller.

Yapı kimyasalları sektöründen yurt içinde ve yurt dışında Alman, Ukrayna, İran, Fransa, Yunanistan, Kıbrıs, Amerika gibi onlar ülkeye ürünlerini ihraç etmiş Emin Akustik firması ile güven ile çalışabilirsiniz. Tanıtımı bitirmek üzereyken sizlere paylaşmak istediğim önemli bir şeyde bir çok üründe toplu alımlarınızda kesinlikle iskonto indirimi sorun. Toplu alımlarda daha ucuza satış yapıyorlar. Bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederim.
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz